לכל השאלות האלה יש לי תשובות שלקח לי המון זמן למצוא, אני אקצר לך את הדרך.

מאושרת לספר שסופסוף הצלחתי!

פותחת רשמית אופציה לפגישות ייעוץ וליווי אחת על אחת איתי – בדיוק על הנושאים האלה.

מזמינה אותך לגלול מטה, לעבור על נושאי הייעוץ האפשריים, וללחוץ על הלינק לקביעת פגישה.
אני כבר אחכה לך עם הקפה הקר והידע הרב שצברתי, שממש בא לי לחלוק ולעזור לך לעשות סדר בעזרתו.

מי אני?

הייוש! אני נועה בן ישי שקד, בעלת המותג I’m on it – חנות אונליין למוצרי נייר ופלאנרים איכותיים, עם דגש על החומר והתוכן! בחנות מוצרים מסוגים שונים (לוחות תכנון ופלאנרים יומיים, שבועיים, מותאמים לסטודנטיות, פלאנר לתכנון חתונה, שינת תינוקות, אקססוריז ועוד) שעוזרים לעשות סדר בשגרת היום, לשפר את הפרודוקטיביות ולנהל את הקשב בעולם הדיגיטלי. 

 

בתחילת הדרך העצמאית של הרגשתי ערמות של שמחה על הצעד. תחושה של חופש ושליטה על הלו”ז, והתלהבות בלתי פוסקת מכל הרעיונות שהיו לי בראש ורצו לצאת החוצה. לצד אלו היו גם חששות ולא מעט שאלות ואתגרים, שהיה לי ברור שאני לא הראשונה שעוברת אותם, ושואלת אותן, אבל עדיין, לא היה לי יותר מידי את מי לשתף, או למי לפנות מבחינה עסקית-הקמתית. 

אחרי שנים של הקמה, ניהול ופיתוח של העסק, צברתי ניסיון וידע עצום. במהלך השנים האלו, בהן הקמתי עסק, חנות ecommerce, יצרתי אוטומציות שעובדות עבורי, יצרתי קשרי מסחר עם עשרות ספקים שונים (בתי דפוס, חברות שליחויות, מנהלי סושיאל, מעצבות גרפיות…) ומכרתי מאות אלפי מוצרים, צברתי ידע עצום.

אם את בתחילת דרכך העסקית, מעוניינת להפיק פלאנר בתחום העיסוק שלך, או פשוט רוצה להפוך את הלו״ז שלך לכזה שיעיף אותך קדימה, במקום להיות מוסחת כל היום משלל זוללי אנרגיה ושודדי זמן, פגישת הייעוץ והליווי איתי יכולה לעשות את ההבדל. הידע שאני אחלוק איתך, בהתאם לצרכים האישיים שלך, יכול להיות השינוי המיוחל שחיכית לו, הביטחון שאת צריכה כדי סוף סוף לעשות את זה!

אני זוכרת את הסאונד של ״נפילת האסימון״ ברגע שהאדם הנכון, אמר לי את הדבר הנכון בנוגע לעסק שלי, או בכלל לניהול האנרגיה והלו״ז שלי, את הדרייב שזה הכניס בי ואת הפלאים שזה חולל לי בחיים. 

1.  שאלון: לאחר קביעת הפגישה, ישלח אליך שאלון דיוק צרכים – שיעזור לי ולך להבין מה תרצי לקבל בפגישה.

2. הכנה מקדימה שלי: מעבר על השאלון, על הנכסים הדיגיטליים (אם יש ורלוונטי) – אתר, אינסטגרם וכו׳ וכתיבת דגשים לפגישה. 

3. פגישת ייעוץ: פגישה פרונטלית, או בזום, המותאמת אישית לצרכים שלך, ממנה תצאי כשאת יודעת מה הצעדים הבאים שאת צריכה לעשות  + עם הפנייה לבתי עסק / אפקליציות / ספקים ספציפיים שאני עובדת איתם / משתמשת בהם וסומכת עליהם. 

4. המשך ליווי : במידה ותרגישי צורך ללכת את התהליך הזה יד ביד, תוכלי להמשיך לתוכנית הליווי שכוללת 10 מפגשים ובה נעבור על התוכנית שיצרנו בפגישת הייעוץ, נפרק למשימות קטנות, דד ליינים ברורים ונבצע יחד שלב אחר שלב.

בואי נעשה את זה!

מחיר מיוחד לכבוד ההשקה -
490 ש״ח + מע״מ (במקום 650)
לשעת ייעוץ (פרונטלית/זום)
*כולל שאלון והכנה מקדימה
** קיימת אופציה של תהליך ליווי

בואי נעשה את זה!

מחיר מיוחד לכבוד ההשקה -
490 ש״ח + מע״מ (במקום 650)
לשעת ייעוץ (פרונטלית/זום)
*כולל שאלון והכנה מקדימה
** קיימת אופציה של תהליך ליווי